Moda Tasarımcısı

Yasemin Yılmaz

Yasemin Yılmaz

Moda Tasarımcısı
Kişisel bilgiler
Doğum 1995, İstanbul
Ödül 2020’nin en iyi gelişmekte olan tasarımcısı
Meslek Doya Doya Moda jüri
Eğitim Moda eğitimini dünyanın en eski moda okulu olarak adlandırılan Esmod Paris’ten aldı
Yasemin Yılmaz kimdir?

Yasemin Yılmaz babgal kimdir?

Yasemin Yılmaz 1995 yılında doğmuştur ve 27 yaşındadır. Ünlü jüri Yasemin Yılmaz hem Türkiye de hem de yurt dışında birçok önemli defileye katılmıştır. Yasemin Yılmaz'ın Bybagbal isimli bir markası bulunmaktadır.

Yasemin Yilmaz kac yasinda?

1995 yılında doğan ve şu an 27 yaşında olan Modacı Yasemin Yılmaz moda eğitimini dünyanın en eski moda okulu olarak adlandırılan Esmod Paris'ten aldı, hem Türkiye de hem de yurt dışında birçok önemli defileye katılmıştır.

Son Olarak 2020 yılında 2020'nin en iyi çıkış yapan tasarımcısı ödülünü alan Yasemin Yılmaz Fashion Weeks'te de tasarımları sayesinde adından sıkça söz ettiren isimler arasında girdi. Yasemin Yılmaz sosyal medya platformu Instagram'da @babgal kullanıcı ismiyle yer alıyor ve 40.6K takipçiye sahip.

Yasemin Yılmaz ne iş yapar?

27 Yaşında olan yeni Doya Doya Moda jürisi Yasemin Yılmaz, Türkiye'de ve dünya genelinde onlarca defileye katılmış bir modacıdır. Önemli isimlerle çalışan Yasemin Yılmaz, tasarımlarıyla son yıllarda kendini sürekli olarak gösterdi. 2020 yılın en iyi çıkış yapan moda tasarımcısı ödülünü aldı.

Yasemin Yılmaz Hangi üniversite?

İstanbul'da dünyaya gelip üniversite eğitimine kadar İstanbul'da yaşadığı bilinmektedir. Yasemin Yılmaz, lise ve üniversite eğitimlerinden sonra Paris'e gitmiştir. Paris'te en eski ve en iyi moda okullarından biri olan Esmod Paris'te eğitim almıştır.

Babgal kac yasinda?

Babgal instagram hesabını kullanan Yasemin Yılmaz'ın 40 .4K kullanıcısı bulunuyor. Önümüzdeki aydan itibaren TV8 ekranlarında yayınlanması beklenen Doya Doya Moda'nın yeni jüri üyesi olduğu açıklanan Yasemin Yılmaz 27 yaşında. Hem Türkiye hem de dünyada birçok defileye katıldı ve önemli isimlerle çalıştı

FOTO GALERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu