Kimdir

Selin ciğerci kimdir?

 

Selin Ciğerci kimdir hayatı kısaca?

Selin Ciğerci 1984 yılında dünyaya geldi. Konyalı bir babaya ve Kastamonulu bir annenin çocuğu olan Ciğerci, ilk olarak Wipe Out adlı programın 4. sezonuna katılmıştı. Ciğerci, 2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile evlendi. Ciğerci’nin nikah şahitliğini yakın arkadaşı olan Demet Akalın yaptı.

Selin Ciğerci nin gerçek adı ne?

Selin Ciğerci
Doğum Hasan Ünsal 4 Nisan 1984 İstanbul, Türkiye
İkamet Beykoz, İstanbul
Meslek İnternet ünlüsü, şarkıcı
Evlilik Gökhan Çıra ( e. 2019; b. 2021) ( e. 2022; b. 2022)

Selin Ciğerci Eskiden ne iş yapıyor?

Yıllar önce geçirdiği ameliyatın ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak hayatını sürdürmektedir.

Selin Ciğerci aslen kimdir?

Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 1984 yılın dünyaya geldi. Selin Ciğerci 35 yaşındadır.

Selin Ciğerci kime kızdı?

selin-ciğerci-kime-kızdı

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra ile 2019 yılında nikah masasına oturmuş, 2021 yılında boşanmıştı.

Selin Ciğerci nasıl bu kadar zengin?

selin-ciğerci-nasıl-bu-kadar-zengin

Bebek Okan lakabı ile ünlenen Selin Ciğerci’nin babası ise çok zengin bir iş adamı, ünlü bir hazır giyim mağazasının sahibi.

Selin Ciğerci kocasından boşandı mı?

selin-ciğerci-kocasından-boşandı-mı

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, ikinci evliliklerini de noktalama kararı aldı. İkili, ayrılık haberini yayınladıkları mesajlarla duyurdu. Ciğerci, “Evlilik, eş olmak, aile kurmak hepsi en sevdiğim değerler. İki kez denedik, olmadı.

Selin Ciğerci nin evi nerede?

Eylül ayında boşandığı Gökhan Çıra ile yaşadığı Beykoz’daki villasından taşınan Selin Ciğerci, Zincirlikuyu’daki lüks bir rezidansa taşındı. Ciğerci’nin yeni evinin kirası 80 bin TL, aidatı ise 10 bin TL.

Selin Ciğerci nin yazlığı nerede?

Yazlığını çok özlediğini söyleyen Ciğerci yeni aldığı yazlığı satmadığını sosyal medyadan paylaştı. Bodrum Gündoğan’daki yazlığının manzarasını paylaşan Selin Ciğerci’nin manzarasını görenler hayran kaldı.

Selin Ciğerci ne kadar parası var?

Konuya ilişkin açıklama yapan Ciğerci, servetlerinin 120 milyon dolardan daha fazla olduğunu ifade etti.

Selin Ciğerci hangi kozmetik in sahibi?

Selin Beauty, internet fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci tarafından kurulan kozmetik ve kişisel bakım markasıdır.

Selin Ciğerci kaç şubesi var?

İşiyle ilgilenen Ciğerci “Sanatçı ruhuna sahip bir kadın değilim” dedi ve 41 şube açtığını duyurdu.

Selin Ciğerci kocası kimle aldattı?

Söylentilere göre; Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’yi sunucu Melisa Emirbayer ile aldattı. Bunu öğrenen Selin Ciğerci ise Emirbayer’i bulup boğazına bıçak dayadı. İddiaların gerçek dışı olduğunu öne süren Ciğerci, ‘Şoktayım, psikolojim bozuldu” diyerek Emirbayer ile birlikte video çekti.

Selin Ciğerci kimlerle evlendi?

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, bugün ise resmi olarak tekrar hayatını birleştirdi. Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ile mutluluk pozunu sosyal medya sayfasından takipçilerinin beğenisine sundu. Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çifti 2019 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu.

Selin Ciğerci kaç yaşında döndü?

Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. 36 yaşındaki Türk İnternet ünlüsü ve şarkıcı Selin Ciğerci, 2017’lerin ortalarından bu yana pop müzik alanında çalışmaktadır. Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu’dur.

Selin Ciğerci ye nasıl ulaşabilirim?

SELİN CİĞERCİ İLETİŞİM | Sound Menajerlik – İletişim 0532 797 68 91 | İletişim Telefon.

Selin Ciğerci ailesi ne iş yapıyor?

selin-ciğerci-ailesi-ne-iş-yapıyor

5 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirtmişti.

Selin Ciğerci nasıl kilo verdi?

selin-ciğerci-nasıl-kilo-verdi

Selin Ciğerci Gökhan Çıra ile ilişki ve lüks yaşantısıyla gündeme geliyor. Cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrası bambaşka birine dönüşen Selin Ciğerci spor ve diyetle 13 kilo verdi.

Selin Ciğerci nin yüzüğü kaç karat?

Selin Ciğerci 30 karatlık yüzüğüyle Müge ve Gülşen ablaları resmen büyüledi. Hatta Müge ‘Bununla ev, araba ve yazlık alırsın’ yorumunda bulundu.

Selin Ciğerci nin babası Koton’un sahibi mi?

6. koton ve defactonun sahibi değilmiş.babası recep ciğerciymiş ve tekstilciymiş. eskiden bebek okan diye biliniyormuş ama doğum adı hasanmış. bir de alıntı yapmıştı.

Selin Ciğerci nerede askerlik yaptı?

Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme operasyonları geçirdiği ve kadın olduğu için askerlik yapmadı.

Selin Ciğerci 2 kez neden ayrıldı?

selin-ciğerci-2-kez-neden-ayrıldı

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikinci kez boşandığını açıkladı. Selin Ciğerci Instagram hesabından yaptığı paylaşımla boşanmaya dair resmi işlemlerin eylülde son bulacağını duyurdu. Boşanmanın sebebi merak konusu olurken, Gökhan Çıra’nın fenomen Kardeniz Kılıç’a attığı mesajlar ifşa oldu.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci neden ayrıldı?

gökhan-çıra-ve-selin-ciğerci-neden-ayrıldı

Ayrılığa 4 ay dayandıktan sonra barışan ve mayıs ayında yeniden nikah masasına oturan Ciğerci ve Çıra bir kez daha boşanma kararı aldı. Çiftin ihanet gerekçesiyle bu kararı aldıkları iddia edilirken Çıra’nın bir kadın fenomenle mesajları ortaya çıktı.

Maybe you are interested in:

erşan kuneri kimdir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu