Astroloji

Rüyada savaşmak ne anlama gelir?

Bir rüyada kavga etmek birçok farklı anlama gelebilir. Bazı yorumculara göre rüya tersine çevrilir ve rüyayı gören kişi gerçek hayatta rahatlar. Bazı müfessirlere göre kavga etmek, düşman edinmek, eş ve yakın akrabalarla husumet içinde olmak, dedikodu ve gizli düşmanlar yaymak demekti. Merak edenler için rüyada savaşmanın ve savaşa gitmenin anlamlarını sizler için derledik.

Savaş rüyaları bir tür iyi rüya ve kötü rüyadır. Rüya sahibinin kim, nerede ve nasıl savaştığı rüyanın anlamını belirler.

Rüyada Savaşmak

Rüyada kavga etmek, gerçek hayatta yeni bir mücadeleye gireceğinize delalettir. Aynı zamanda çevrenizdeki iş değişikliklerine, taşınmalara, ev tadilatlarına ve sinsi insanlara da işaret eder.

Rüyada Savaşa Gitmek

Rüyada savaşa gitmek, borçlu olmak, sevdiklerinden ayrılmak ve yapılan işten memnun olmamak demektir. Kendini trenle savaşa giderken gören insanlar ya yeni bir ev aldılar ya da yeni bir iş buldular.

Rüyada Savaştığını Görmek

Rüyada savaş gören kişi, gerçek hayatta huzur ve mutluluk bulacaktır. Böyle bir rüya, mücahitlerin girdikleri muharebeleri kazanarak yüksek mevkilere yükseleceklerine delalet eder. Miras, borçtan kurtulma, mutluluk, hastalıktan kurtulma, refah, sıkıntılardan kurtulma gibi anlamlara da sahiptir.

Rüyada Savaşta Vurulduğunu Görmek

Rüyada savaşta vurulduğunu görmek tavizler vermeye, bir dizi hata ile eski itibarını kaybetmeye, güvenilir kişiler tarafından ihanet edilerek para kaybına delalet eder. Rüyada vurulduktan sonra koşmaya devam eden bir insan görmek , zorlu bir süreçten geçtikten sonra daha güçlü ve mutlu bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada Savaşta Esir Düşmek

Rüyada savaşta esir düştüğünü gören kimse, gerçek hayatta prestij kazanır. Bu rüya gerçek hayatta birbiri ardına güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar ise evlenir, evli ise bir kızı olur. Esaretten kurtulduğunu hayal eden insanlar, işyerinde terfi edeceklerdir.

Savaşta Düşman Öldürdüğünü Görmek

Gerçek hayatta bu, bir veya daha fazla düşmanı ortadan kaldırmak anlamına gelir. Rüya sahibi vurulan kişiye yardım ederse, ailesindeki hastalar eski sağlıklarına kavuşurlar. Düşmanlarla savaşmak ve onları öldürmek, karı koca arasında şiddetli bir çekişmeye veya zengin olduktan sonra ekonomik olarak sıkıntılı bir döneme girmeye yorumlanır.

Rüyasında Savaştan Döndüğünü Görmek

Uzun yıllardır beklenen bir şeyin gerçek hayatta gerçekleşmek üzere olduğunu gösterir. Aynı zamanda hediyelerin alınmasına, düğünlere, kutlamalara, aile birliğine, helal kazançlara ve uğurlu olmaya delalet eder.

Rüyada Savaşmakla ilgili başka bir yorum

Bir kimse rüyada fi sebilillah (Allah için) savaştığını görse, bu kendisi ve ailesi için hayır olarak yorumlanır. Yeterli yiyecek ve artan zenginliği gösterir. Savaştan kaçtığını hayal etmek iyi değil. Rüyayı görenin sevgi ve şefkatten yoksun olduğuna, ailesine ve eşine karşı acımasızlığına işaret ettiği söylenmektedir. Bir kimsenin rüyada tek başına savaştığını görmesi, rüya sahibinin zengin olacağına işaret eder. Kendisinin düsmanlarina galip geldigini görmesinin, Helal zenginlige isaret oldugu söylenmistir. Rüyada düşmanın bir savaşı kazandığını görse, tabiri tam tersi olur. Yani darlık ve yiyecek kıtlığına işaret olarak yorumlanmıştır. Bir başka açıklama da, geçimini sağlamak ve para kazanmak için çok çalışmak gerektiği söyleniyor.

Savaşın içinde olduğunu görmek ne demek?

Rüyada savaş çıktığını görmek, rüya sahibinin hak etmiş olduğu emeğinin karşılığını sonunda alacağına işaret eder. Rüyada savaş çıkması; bu rüyayı gören kişi için maddi anlamda sıkıntıya düşmeye ve ev içi yaşanacak olan olumsuzluklara işaret eder.

Rüyada savaşı kazanmak ne anlama gelir?

Rüyada savaşı kazanmak, başarının haberidir. İnsanlarla bazı kavgalara tutuşacaksınız; fakat siz kazanacaksınız demektir. İnsanlarla birtakım tartışmalar yaşayacaksınız.

Rüyada birinden kaçıp saklanmak ne anlama gelir?

Rüyada birisinden kaçıp saklanmak, rüya sahiplerinin hayırlı haberlerle güne başlayacağına delalettir. İş veya aile hayatında yeni gelişmelerin olacağına ve daha iyi bir noktaya gelebileceğine rivayet edilir. Rüya sahiplerinin adımlarını en emin şekilde atacağını da gösterir.

Rüyada cephede savaşmak ne anlama gelir?

Rüya sahibinin rüyasında cephede savaştığını görmesi, kişinin kısa süre içinde bütün zorlukların üstesinden geleceğine yorulur. Kişinin rüyasında cephede savaştığını görmesi, rüya sahibinin üzücü haberlerle yüz yüze gelineceği anlamına gelir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu