Astroloji

Rüyada civciv görmek ne anlama gelir?

Rüyada küçük küçük civciv görmek ne anlama gelir?

Rüyada civciv görmek, sevinç ve mutlulukla yorumlanır. Civciv, zahmetsizce meydana gelecek rızık ve işe işarettir. Rüyada civciv gören kişi; huzur, sağlık, zenginlik gibi olayları yaşayacaktır. Ayrıca rüyada civciv görmek, rüya sahibinin çok mutlu bir haber alacağına da işarettir.

Rüyada bir sürü siyah civciv görmek ne anlama gelir?

Rüyada bir sürü siyah civciv görmek, başkalarının lafına kanarak yanlış işlere koyulacağınız anlamına gelir. Rüya sahibi yasal olmayan yollarla para kazanabilir ve haram para ile büyük bir mal edinebilir. Fakat bu mal, rüya sahibine mutluluk getirmez. Bu nedenle aslında bu rüya, bir uyarı niteliği taşır.

Rüyada sarı civciv görmek ne anlama gelir?

Rüyada sarı civciv görmek, yardım ihtiyacı olan, merhamet göstermeniz gereken fakir bir kimseye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çevresindeki ihtiyaç sahiplerine yardım etmeli ve bu sıkıntılı zamanlarında onların yanında olmalıdır. Rüyada civciv görmek bazen çocuk anlamına gelir.

Rüyada civciv tavuk görmek ne anlama?

rüyada-civciv-tavuk-görmek-ne-anlama

Rüyada tavuk, civciv ve horoz görmek genelde iyiye yorumlanmaktadır. Kişinin sevindirici bir haber alacağı ya da ileride geçim sorunu yaşamayacak bir çocuğu olacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada civciv yakalamak ne anlama gelir?

Rüyada civciv yakalamak civcivi yakalayan bekarsa erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Rüyada civciv yakalamak sevinç, sevinç ve sürur, aile içinde sevinilecek bir durum, evli biri için bir çocuğunun doğması anlamına gelir.

Rüyada civciv Sevmek ne demek?

RÜYADA CİVCİV SEVMEK NE ANLAMA GELİR? Rüya tabircisi alimlerine göre rüyada civciv sevmek çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin dileğinin olacağına, isteklerinin olacağına ve çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Tavuk sürüsü görmek ne anlama gelir?

Rüyada tavuk sürüsü görmek, bereket manasına gelmektedir. Rüya sahibinin tavuk sürüsü görmesi zenginliğe, mala ve nimetler elde edileceğine işaret etmektedir. Rüyasında çok fazla tavuk sürüsü gören kişi belli bir topluluğa başkan olur. Rüyada görülen Horoz, evin erkeğine, tavuk ise evin kadınına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz civciv görmek ne anlama gelir?

Rüyada Beyaz Civciv Görmek Rüyada beyaz bir civciv görmek, hayırlı ve sevinçli işlere delalet eder. Özellikle rüya sahibinin zahmetsiz bir şekilde bu işlerden kazanç elde etmesini ve hanesini sevindirmesine yorumlanır.

Civcivin bir büyüğüne ne denir?

Büyümüş civcive " palaz " adı verilir.

Canlı tavuk görmek ne anlama gelir?

canlı-tavuk-görmek-ne-anlama-gelir

Rüyada canlı tavuk görülmesi, kişinin hayatın boyunca elde ettiğini başarılara delalet eder. Kimi bazı alimler, rüyada canlı tavuk görmeyi, zamanla elde edilen başarılara yorumlamışlardır. Kişinin işinin bozulabileceği, fakat bir süre sonra yoluna gireceğine alamet olarak belirtilmiştir.

Tavuk ve civciv ne anlama gelir?

tavuk-ve-civciv-ne-anlama-gelir

* Tavuk ve çevresine serpiştirilmiş muhtelif sayıdaki civcivler;Kesinlikle aile mezarıdır. Civciv sayısınca orada mezar aramak gerekir. Yine tavuk resminin ya da tavuk şekli verilmiş büyük kayanın etrafında civciv sayısı kadar irili ufaklı taş kayalar vardır ve çevrede bu kayalar yatmaktadır.

Rüyada kuluçkaya yatmış tavuk görmek ne anlama gelir?

rüyada-kuluçkaya-yatmış-tavuk-görmek-ne-anlama-gelir

7. Rüyada kuluçkaya yatan tavuk görmek Rüyada tavuğun kuluçkaya yattığını görmek, evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, evli olmayan kişiler içinse hayırlı kısmetlerle karşılaşmaya delalettir.

Rüyada birden fazla civciv görmek ne anlama gelir?

rüyada-birden-fazla-civciv-görmek-ne-anlama-gelir

Rüyada birden fazla civciv görmek; hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi; kısmetinde olumlu şeyler yaşayacaktır. Rüyada birden fazla civciv görmek; rüyayı gören kişinin ufak miktarlarda kazancı olacağına işaret eder. Maddi açıdan rahatlama yaşayacak olan rüya sahibi, kendini iyi hissedecektir.

Kahverengi tavuk görmek ne anlama gelir?

kahverengi-tavuk-görmek-ne-anlama-gelir

Rüyada kahverengi tavuk görmek rüya sahibinin bir süre işlerinin rast gitmeyeceği üzerine yorumlanır. Ancak bu durumun geçici olduğuna yönelik öne çıkan bir yorumdur. Rüya sahibi yeniden ve kısa bir süre içerisinde sorunların üstesinden gelerek, maddi manevi düze çıkacağına delalet eder.

Rüyada renkli civciv görmek ne anlama gelir?

Rüyada Renkli Civciv Görmek Aynı zamanda rüya sahibinin dini açıdan inancının zayıf olduğuna yönelik rivayet edilir. Bu durum olumsuz şekilde ele alınır ve yorumlanır. Ayrıca bazı rüya alimlerine göre ise kişinin güzel ve mutlu haberler alacağı yönünde yorulur.

Rüyada tavuk görünce ne olur?

Rüya sahibi kısa zaman içinde yeni biri ile tanışarak mutlu bir yuva kurabilir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin hayatının kısa bir zaman içinde düzene gireceğine işaret eder. Rüyada canlı tavuk görmek ise, rüya sahibinin aşk hayatında çok güzel ve olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada beyaz tavuk ve horoz görmek ne anlama gelir?

rüyada-beyaz-tavuk-ve-horoz-görmek-ne-anlama-gelir

Rüyada beyaz horoz görmek, beyaz horoz güzel sözlü, güzel huylu ve güzel ahlaklı bir erkeğe işaret eder. Yani bu rüyayı gören kimse için beyaz horoz kısmet demektir. Rüyayı gören kişiyi bekar ise bir evlilik beklediğine delalet eder.

Maybe you are interested in:

rüyada kız çocuğu görmek ne anlama gelir?

Related searches

  1. Rüyada civciv Görmek ne anlama gelir
  2. Rüyada civciv Görmek diyanet
  3. Rüyada civciv çıktığını görmek
  4. Rüyada civciv öldüğünü görmek
  5. Rüyada sarı civciv Görmek Diyanet
  6. Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek
  7. Rüyada siyah civciv Görmek
  8. Rüyada civciv sevmek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu