KÜLTÜR SANAT

Hawkins nerede

Hawkins kasabasi nerede?

Hawkins ilçesi veya Hawkins County, Amerika Birleşik Devletleri’nin Tennessee eyaletinde yer alan bir ilçedir. İlçenin nüfusu 2010 yılı itibarıyla 56,833’tür. İlçenin merkezi Rogersville şehridir. Bu ilçe 1787 yılında kurulmuş ve adını Benjamin Hawkins’den almıştır.

Hawkins nedir?

stranger things adlı netflix dizisinin geçtiği hayâli kasaba. amerika birleşik devletleri’nin indiana eyaletindedir. halkının ezici çoğunluğu 1984 seçimlerinde tercihini reagan&bush’tan yana kullanmıştır.

Hawkins Indiana gerçek mi?

Popüler Netflix dizisi Stranger Things’in geçtiği Hawkins kasabası gerçek değil ama “Upside Down” deneyimini yaşamak artık mümkün. ABD’nin Indiana eyaletine bağlı Bloomington şehrinde bir otel, süit odalarından birini Stranger Things deneyimi yaşamak isteyen konuklarına ayırdı.

Hawkins Stranger Things gerçek mi?

Dizinin başrol oyuncularından Dustin yani gerçek adıyla Gaten Matarazzo, Wired dergisinde verdiği röportajda çok tartışılacak bir teori öne sürdü.Dustin’e göre küçük ve gizemli kasaba Hawkins aslında gerçek bir yer.

Hawkins Indiana nedir?

Stranger Things, 1980’lerin başında kurgusal kırsal kasaba olan Hawkins, Indiana’da geçmektedir. Hawkins Ulusal Laboratuvarı görünüşte Amerika Birleşik Devletleri Enerji Bakanlığı için bilimsel araştırma yapmaktadır ancak gizlice paranormal ve doğaüstü alanlarda insanların üzerinde deney yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu