KÜLTÜR SANAT

Haseki hastanesi nerede

Haseki Hastanesi hangi Semttedir?

Haseki (semt) İstanbul’un Fatih ilçesindeki eski semtlerinden biridir.

Haseki Hastanesi nereye taşındı?

haseki-hastanesi-nereye-taşındı

Yıkılıp yeniden yapılmasına karar verilen Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sultangazi’ye taşınıyor. Sultangazi’ye inşa edilen yeni hastanenin inşaatı bitti, hizmete girmek için gün sayıyor.

Haseki Hastanesi istanbul’un hangi bölgesinde?

haseki-hastanesi-istanbulun-hangi-bölgesinde

Hastanemiz Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi, Fatih-Haseki Semtinde yer almaktadır.2019 yılının Temmuz ayına kadar ayaktan ve yatarak sağlık hizmeti sunumu bu yerleşkemizde verilmiş olup; Sultangazi Yerleşkesi Binası’nın hizmete açılmasıyla yataklı birimlerimiz yeni binamızda hizmet vermeye başlamıştır.

Haseki Hastanesi’ne giden otobüsler?

Bu Otobüs hatları Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 28T, 32A, 35C, 35D, 72T, 92B.

Haseki Tramvay Durağı nerede?

İstasyon, Fatih ilçesi Haseki semti Mollagürani Mahallesi ile Hasekisultan Mahallesi arasında Turgut Özal Millet Caddesi üzerinde, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi’nin karşısında yer almaktadır.

Haseki Devlet Hastanesinde hangi bölümler var?

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Genel cerrah, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Göz doktoru, Ürolog, Kulak burun boğaz doktoru, Dermatolog, Patolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Beyin ve sinir …

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi kimdir?

haseki-eğitim-ve-araştırma-hastanesi-başhekimi-kimdir

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Mesut SÖNMEZ’i ziyaret ederek, hastanemizin genel durumu ile koronavirüs salgınının seyri ve alınan tedbirler değerlendirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu