Müzik Sanatçısı

Bahar candan kimdir?

Bahar Candan

Müzik Sanatçısı
Doğum 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da doğdu
Boyu 1.76 m
Kilosu 71 kilo
Eğitim Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi
şarkı “Dondurma Gibisin” ve “Dom Pérignon”
Bahar Candan kimdir?

BAHAR CANDAN KİMDİR?

Bahar Candan , 17 Şubat 1998 yılında İstanbul'da doğdu. Bahar Candan aslen Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı, Nihal Candan'ın ise kız kardeşidir. Bahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıfta okuyor ve avukat olmak istiyor. Sesi, tarzı ve kendine has kişiliğiyle sık sık magazin sayfalarına konu olan Bahar Candan, sosyal medyada iddialı paylaşımlarda bulunuyor.

Bahar Candan şarkı denemesinde de bulundu 2017 yılında "İşte Benim Stilim" programında "Dondurma Gibisin" şarkısını seslendirdi. Şarkı o dönem oldukça ilgi görmüştü. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

Bahar Candan son olarak "Doya Doya Moda" isimli programa katılmış ve isminden söz ettirmişti.

Instagram hesabının sadece elitlere yönelik olduğunu dile getiren Bahar Candan, sık sık bahsettiği babasını ise şu sözler anlattı: "Babam eğitimci olmasının yanında dinini yaşayan biri. Namaz kılan, oruç tutan, düşünceleri muhafazakâr bir insan."1,76 cm boyunda ve 71 kilo olan Bahar Candan, sosyal medya platformu instagram'da @elitizm1 kullanıcı adıyla yer almaktadır. Bahar Candan'ın instagram'da 438 bin takipçisi bulunmaktadır. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Bahar Candan nasıl ünlü oldu?

Bahar Candan ilk olarak katıldığı bir moda programı ile adından söz ettirmişti. Jüri üyelerine yaptığı yorumlar, farklı ağlama tarzı ile dikkat çeken Bahar Candan, programın ardından yaptıkları ve sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bahar Candan şu anda ne yapıyor?

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını geniş bir kitleye duyuran ve son olarak Al Sana Haber programında yorumculuk yapan Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Şimdilerde Dubai'de tatil yapan Candan, iddialı pozlarını yayınlamayı da ihmal etmiyor.

Bahar Candan ablası kim?

Sık sık ilginç açıklamalarıyla gündeme gelen Candan kendisi gibi yarışmalarla ünlü olan ablası Nihal Candan'ın doğum gününü kutladı. Bahar Candan bu sebeple sosyal medya hesabından ablası Nihal Candan ile arabada verdiği pozu paylaştı. Candan'ın, ablasıyla bu karesine tepki yağdı.

Bahar Candan zeki mi?

Anneannem benim gibi çok zeki. Hayatı boyunca eğitim almış eğitim vermiş biri. Biz kitap okuyan bir ailenin çocuklarıyız, hayal gücümüz bu yüzden geniş. Bütün bestseller'ları (en çok satanları) sinemada ailece izledik.

Bahar Candan avukat oldu mu?

Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıfta okuyor ve avukat olmak istiyor. Sesi, tarzı ve kendine has kişiliğiyle sık sık magazin sayfalarına konu olan Bahar Candan, Elizitm isimli Instagram hesabında iddialı paylaşımlarda bulunuyor.

Bahar Candan Kaç IQ?

Berkcan Güven'in Youtube programına katılan Bahar Candan, “Benim IQ'm 96 Amerika ortalamasının üstünde” dedi.

Bahar Candan tam burslu mu?

Bahar Candan: "%125 burslu okuyorum." canlı yayında trigonometri dersi verdi | 2. sayfa - YouTube.

Bahar Candan ne yapti?

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanındıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Bahar Candan, kendisine şantaj yapıldığını iddia ederek Alparslan isimli bir kişiden şikayetçi oldu.

Bahar Candan babasi ne is yapar?

Moda programı ile tanınan ve sosyal medyada gündem olan Nihal Candan ve Bahar Candan'ın babası bir akademisyendir. Kendisi de bir Hukuk öğrencisi olan Bahar Candan'ın babası yardımcı doçenttir.

Bahar Candan hangi hukuk fakültesinde okuyor?

Ablası Nihal Candan ile birlikte İşte Benim Stilim adlı program ile adını duyuran Bahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenci olduğunu belirterek "Çok ünlü bir avukat olacağım" dedi.

Bahar Candan boyu kaç cm?

Hukuk öğrencisi olduğu bilinen Bahar Candan'ın "Dondurma Gibisin" ve "Dom Pérignon" adlı iki şarkısı var. İşte Benim Stilim'deki konuşma tarzı, mimikleri ve ağlamalarıyla sık sık gündem olan Bahar Candan'ın Doya Doya Moda yarışması için 44 bedene çıktığı söyleniyor. Bahar Candan 1,76 cm boyunda ve 71 kilodur.

Bahar Candan hangi okuldan mezun?

TV8'de yayınlanan Bu Tarz benim yarışmasıyla ünlenmiştir. Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyan Bahar Candan'ın babası ise akademisyen. Baba Hakan Candan, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi'nde Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı Başkanı.

Bahar Candan hangi programa katıldı?

Daha önce İşte Benim Stilim yarışmasında yarışan Candan, Doya Doya Moda'ya katılıyor.

Bahar Candan hangi programda oynadı?

Bahar Candan, yarışma programı İşte Benim Stilim'de gündeme gelmeye devam ediyor. TV 8'de yayınlanan son zamanların en çok konuşulan yarışmalarından olan İşte Benim Stilim'de Bahar Candan gündemden düşmüyor.

FOTO GALERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu