Misafir Öğrenciler 12. Uluslararası Öğrenci Buluşması İçin Toplandı

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği İcra Kurulu ve misafir öğrenciler, 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 12. Uluslararası Öğrenci Buluşması’na hazırlık için Sadakataşı Derneği’nde bir araya geldi.

Geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirilen toplantıda 12. Uluslararası Öğrenci Buluşması’nın hazırlıkları ile ilgili istişare edildi. Afrika, Kafkasya, Balkanlar, Asya, Güney Asya ve Bab-ı Şark bölgelerinden toplantıya katılan uluslararası öğrenciler, sahne gösterileri, açılacak ülke stantları, görevlendirmeler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. 12. Uluslararası Öğrenci Buluşması’na çok az bir süre kaldığını belirten Mihmandar Öğrenci Çalışmaları Koordinatörü Muhammed Ali Yaman öğrencilere, bu işi beraber yaptıklarını ve iyi bir ekip çalışmasıyla güzel bir program icra edebileceklerine inandığını söyledi. Program hakkında merak ettikleri soruları soran öğrenciler, 12. Uluslararası Öğrenci Buluşması programının içeriğini dolduran farklı fikirler de ortaya attı.

27-28 Nisan 2019 (Cumartesi – Pazar) tarihinde Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek 12. Uluslararası Öğrenci Buluşması programına İstanbul halkının yanı sıra birçok öğrencinin katılması da bekleniyor. Farklı coğrafyalardan gelen uluslararası öğrencilerin ülkelerini ve kültürlerini tanıtacağı programda renkli görüntülerin ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir