Mihmandar’ın Mezunları İftarda Buluştu

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği geçtiğimiz gün İstanbul’da üniversite öğrenimlerini tamamlamak üzere olan uluslararası öğrencileri için iftar programı tertip etti.

Üsküdar’da gerçekleştirilen programa yirmi uluslararası öğrenci katılırken, Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Evran ve yönetim kurulu üyeleri ve TÜMED | Türkiye Mezunlar Derneği Başkanı Dr. Ergash Jumaev de katılım gösterdi. Hep birlikte açılan oruçtan sonra iftar sofrasında hasbıhal eden mezun öğrenci ve dernek yetkilileri akabinde akşam namazını hep birlikte eda etti. Namazın ardından üniversite hayatları boyunca Mihmandar’da uluslararası öğrenci çalışmalarında bulunan mezun öğrencilere verdikleri emekten ötürü teşekkür niteliğinde sertifika takdimi yapıldı.

Sertifikalarını Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Evran ve yönetim kurulu üyeleri ve TÜMED | Türkiye Mezunlar Derneği Başkanı Dr. Ergash Jumaev’den alan uluslararası mezun öğrenciler, dernek başkanı Mehmet Evran özelinde tüm Mihmandar ailesine teşekkürlerini iletti.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir