Mihmandar’da Bayrak Değişimi

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Öğrenci Çalışmaları Birimi Uğur Özçelik yaklaşık üç yıldır sürdürdüğü görevini geçtiğimiz gün Muhammed Ali Yaman’a devretti.

   

Mihmandar Dernek Merkezi’nde gerçekleşen devir teslim törenine icra kurulu ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Uğur Özçelik’in bugüne kadar dernek adına vermiş olduğu emeğe şahit olduğunu söyleyen Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Evran, bu devir-teslimin sadece bir görev değişimi olduğunu ve Uğur Özçelik’in yönetim kurulu üyesi olarak dernek çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Öte yandan Uğur Özçelik de başkan Evran’ın sözlerine tamamen katıldığını söyleyerek uluslararası öğrenci çalışmalarının ne kadar kıymetli olduğunu belirtti ve masanın etrafında kendisini dinleyen icra kurulu üyelerinden Mihmandar’ın kıymetini bilmelerini istedi. Ayrıca görev değişimi için gelen herkesten haklarını helal etmesini isteyerek kendisinin üzerlerinde bir hakkı varsa helal olduğunu söyledi.

   

Konuşmaların akabinde başkan Mehmet Evran tarafından Uğur Özçelik’e tablo ve hediye takdim edildi ve çekilen hatıra fotoğrafıyla devir-teslim töreni sona erdi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir