Mihmandar, Uluslararası Öğrenci Pikniğini Gerçekleştirdi

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği geçtiğimiz Cumartesi günü birçok farklı coğrafyadan misafir öğrencinin katıldığı uluslararası öğrenci pikniğini gerçekleştirdi.

Beykoz – Kaymakdonduran Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen piknik organizasyonu için öğrenciler sabahın erken saatlerinde Mihmandar Dernek Merkezi’nde buluştu. Piknik yerine vardıktan sonra alanı hazırlayan uluslararası öğrenciler ve Mihmandar İcra Kurulu üyeleri, hep birlikte kahvaltı yaptı. 25 uluslararası öğrencinin katıldığı piknik organizasyonunda futbol, voleybol, doğa yürüyüşü, satranç, badminton gibi birçok farklı etkinlik yapıldı. Yapılan etkinlikler esnasında samimi görüntülerin ortaya çıktığı piknik organizasyonunda öğrenciler, bir yılın stresini attı.

Oldukça keyifli vakit geçirip efor sarf eden misafir öğrenciler, bir sofrada toplanarak birbirlerini daha yakından tanıdı ve yakılan mangal ateşiyle pişen yemeklerden istifade etti. Yemek yendikten sonra şükür duaları eden uluslararası öğrenciler, hep birlikte etkinlik alanını temizledi ve Mihmandar Dernek Merkezi’ne dönmek üzere otobüse geçti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir