Biz Bir milletiz

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’un Anadolu yakasında eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.
Hakkımızda

Mihmandar Aile Projesi Nedir?

 

Mihmandar Aile projesi kapsamında misafir öğrencilerimizi Türkiye’nin aile yapısıyla, ev kültürüyle, örf ve adetleriyle, yemekleriyle tanıştırıyoruz.

Ensar – Muhacir kardeşliğinin vücut bulmuş hali olan projemiz, gönüllü ailelerimiz aracılığıyla farklı ülkelerden gelen uluslararası üniversite öğrencilerini evinde misafir ederek ümmet ve kardeşlik bilincine önemli katkılar sunmaktadır.

Mihmandar Aile Projesi

Mihmandar Aile projesi kapsamında misafir öğrencilerimizi Türkiye’nin aile yapısıyla, ev kültürüyle, örf ve adetleriyle, yemekleriyle tanıştırıyoruz. Ensar – Muhacir kardeşliğinin vücut bulmuş hali olan projemiz, gönüllü ailelerimiz aracılığıyla farklı ülkelerden gelen uluslararası üniversite öğrencilerini evinde misafir ederek ümmet ve kardeşlik bilincine önemli katkılar sunmaktadır.
Hakkımızda

Etkinlikler

20
Şub
Bir Nefes Al

Topluluk önünde konuşurken soluğun denetimi Sesin etkili kullanımı Doğru Sesletimin Önemi

Daha Fazlası
all

Hakkımızda

Derneğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz.

İletişim

FAALİYET ALANLARIMIZ

student

Rehberlik ve Danışmanlık

Uluslararası öğrencilerimize eğitim, barınma, resmi işlemler gibi alanlarda rehberlik ediyor, sorunlarına çözüm arıyoruz.
presentation

Eğitim Programları

Organizasyon kabiliyeti yüksek bireyler için öğrencilerimize üniversite eğitiminin dışında eğitim programları düzenliyoruz.
football

Sosyal Çalışmalar

Misafir öğrencilere yönelik gezi, piknik, ülke tanıtım günleri, sportif faaliyetler gibi sosyal çalışmalar organize ediyoruz.